دفتر آلکونایس

شرکت بازرگانی آلکونایس

 ما تولید کننده ، واردکننده و فروشنده انواع ورق های کامپوزیت با نمایندگان معتبر در سراسر ایران میباشیم. گروه ما با داشتن تجربه 10 ساله در صنعت ورق کامپوزیت و همینطور اجرای نمای ساختمان توسط تکنسین حرفه ای و با تجربه توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و تبدیل به یکی از بزرگترین قطب های تولید و فروش ورق کامپوزیت در کشور شود. همچنین ما با داشتن داشتن تیم فروش مجرب و متخصص، قادریم به مشتریان خود نسبت به انواع محصولات و پروژه های اجرایی خود مشاوره کامل ارائه دهد و به صورت حرفه ای و کارآمد از مراحل فروش تا اجرای پروژه را پشتیبانی میکند و همچنین خدمات پس از فروش را به صورت کامل ارائه میدهد.

چرا گروه بازرگانی آلکونایس

10
سال فعالیت
16
مشاور و نصاب با تجربه
159
پروژه موفق
500
مشتری رضایتمند
ارسال سریع به سراسر ایران

ارسال سریع به سراسر ایران

بهترین قیمت بازار

بهترین قیمت بازار

ضمانت اصالت کالا

پشتیبانی خرید

پشتیبانی خرید

دپوی انبار ورق کامپوزیت
تولیدکننده و واردکننده ورق های کامپوزیت

بازرگانی آلکونایس

همانطور که گفته شد ما تولید کننده و واردکننده مواد اولیه ورق کامپوزیت هستیم. همچنین دارنده خط های تولید مدرن ، گسترده و انبوه ورق کامپوزیت با مواد اولیه با کیفیت میباشیم. که انواع ورق کامپوزیت از جمله ، ورق کامپوزیت تابلویی ، ورق کامپوزیت اکونومی و ورق کامپوزیت ضدحریق را در رنگ های سفید ، مشکی ، قرمز ، طرح چوب ، طرح سنگ ، طلایی و... را به تولید میرساند.

 

depo coil for composite (1)
اجراکننده نمای ساختمان با ورق کامپوزیت

گروه آلکونایس

گروه ما با در اختیار داشتن طراحان و نصابان با تجربه و حرفه ای توانسته تا به حال بیش از 150 پروژه بزرگ و موفق را در سراسر کشور انجام دهد و رضایت مشتریان و پیمانکاران را به طور کامل به دست آورد. گروه تخصصی ما آماده طراحی و اجرای انواع نمای ساختمان با ورق کامپوزیت، با بهره گرفتن از نیروهای توانمند و تکنسین مجهز برای مشتریان گرامی آلکونایس میباشند . هدف ما تأمین رضایت شما مشتریان عزیز میباشد.

پروژه 1
پروژه 2
پروژه 3
پروژه 4
project6_aluconice
پروژه 5